Udział w badaniu MMM24 połączonym z obserwacją pacjentów w kierunku migotania przedsionków jest możliwy dla profesjonalistów medycznych (lekarz, farmaceuta, pielęgniarka) oraz studentów kierunków medycznych po wyposażeniu w specjalny ciśnieniomierz monitorujący zaburzenia rytmu serca.

UWAGA ! Wyposażenie w ciśnieniomierz jest przewidziane dla badaczy, którzy zadeklarują możliwość włączenia do badania MMM24 co najmniej 20 pacjentów !

Wyposażenie w ciśnieniomierz wykrywający migotanie przedsionków jest możliwe po zarejestrowaniu się w poniższej opcji rejestracyjnej.

Do rejestracji należy użyć kodu dostępu, przekazanego wraz z listem lub wiadomością e-mail, zapraszającymi do udziału w kampanii i badaniu MMM24.

Omron m6 ciśnieniomoerz mmmpolska

Ciśnieniomierz OMRON M6 Comfort

Ciśnieniomierz walidowany klinicznie wg protokołu European Society of Hypertension (ESH) na populacji ogólnej, populacji chorych na cukrzycę i populacji kobiet w ciąży. Posiada funkcję wykrywania arytmii oraz unikalny mankiet Intelli Wrap 22-42cm o strefie pomiaru 360° dookoła ramienia, który umożliwia pacjentowi pomiar bez błędów. Nie posiada strzałki wyznaczającej przebieg tętnicy, ponieważ w mierzy ciśnienie precyzyjnie w każdej pozycji dookoła ramienia. Ciśnieniomierz dodatkowo posiada funkcję wykrywania migotania przedsionków (Afib)

* Wskazówka dotycząca pomiaru: Aby dokonać u pacjenta pomiaru ciśnienia w trybie migotania przedsionków należy przytrzymać przycisk Start/Stop przez kilka sekund aż pojawi się symbol AF, wtedy ciśnieniomierz rozpocznie 3 automatyczne pomiary (pomiar/30 sekund przerwy/pomiar/30 sekund przerwy/pomiar), a następnie wyświetli średnią z pomiarów i symbol migotania jeśli zostanie ono wykryte w trakcie pomiaru. Aby dokonać u pacjenta pomiaru ciśnienia bez funkcji Afib wystarczy nacisnąć przycisk Start/Stop.

Ciśnieniomierz OMRON M7 Intelli IT

Ciśnieniomierz walidowany klinicznie wg protokołu European Society of Hypertension (ESH) na populacji ogólnej, populacji chorych na cukrzycę i populacji kobiet w ciąży. Posiada funkcję wykrywania arytmii oraz unikalny mankiet Intelli Wrap 22-42cm o strefie pomiaru 360° dookoła ramienia, który umożliwia pacjentowi pomiar bez błędów. Nie posiada strzałki wyznaczającej przebieg tętnicy, ponieważ mierzy ciśnienie precyzyjnie w każdej pozycji dookoła ramienia. Ciśnieniomierz dodatkowo posiada funkcję wykrywania migotania przedsionków (Afib)*.

* Wskazówka dotycząca pomiaru: Aby dokonać u pacjenta pomiaru ciśnienia w trybie migotania przedsionków należy przytrzymać przycisk Start/Stop przez kilka sekund aż pojawi się symbol AF, wtedy ciśnieniomierz rozpocznie 3 automatyczne pomiary (pomiar/30 sekund przerwy/pomiar/30 sekund przerwy/pomiar), a następnie wyświetli średnią z pomiarów i symbol migotania, jeśli zostanie ono wykryte w trakcie pomiaru. Aby dokonać u pacjenta pomiaru ciśnienia bez funkcji Afib wystarczy nacisnąć przycisk Start/Stop.

OMRON Healthcare jest światowym liderem w dziedzinie walidowanych klinicznie, innowacyjnych urządzeń medycznych które pomagają ludziom zapobiegać, leczyć i radzić sobie ze schorzeniami, zarówno w domu, jak i w praktyce klinicznej. Firma dostarcza rozwiązania w zakresie produktów i usług w zakresie leczenia chorób układu krążenia, ochrony dróg oddechowych i sprzętu do terapii bólu.

Migotanie przedsionków